GLASS & CERAMICS / Glass / Vaser 5133214

nr 513 3214

Vaser

Lenght: ()

1 par, bemålat glas, 1800-tal, höjd: 37 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

100

SEK 250

Monday Mars 10 2008
at 16:51:37